ВІКНА, ДВЕРІ, БАЛКОНИ,
ЛОДЖІЇ, ФАСАДИ

 

Як вибрати вікна

 
 

"ЄВРОКОМФОРТ СК" (Київ) пропонує Вам вибрати вікна з кращих, якісних профілів, вибрати металопластикові вікна кращі для Вас. Ви отримуєте:

- красиві металопластикові вікна з найякісніших профілів з ​​відмінною фурнітурою, і надійно встановлені професіоналами;
- 5-ти річну гарантію на вікна і монтаж;
- хороше співвідношення ціни і якості вікон.

 

 
 

СКЛІННЯ У КИЄВІ ТА
КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 
 
 
     

"ЄВРОКОМФОРТ СК" (Київ) >>

як вибрати вікна

вибрати вікна

як вибрати металопластикові вікна

як вибрати пластикові вікна

які вікна краще вибрати

як правильно вибрати вікна  

Як правильно вибрати металопластикові вікна

До вибору вікон необхідно поставитися відповідально. Так як вікно, як мінімум ставитися на 30-50 років, з цього випливає висновок, що в майбутньому вікно буде радувати око не тільки Вам, але і Вашим дітям і можливо навіть Вашим онукам!

Отже, на що слід звернути увагу:

1. Вибір профіля металопластикового вікна

Від того з якого профілю виготовити вікно залежить його якість, зовнішній дизайн, а також довговічність (термін служби). Тому перш за все, слід визначитися з країною виробником даного профілю, це в основному Німеччина, Росія, Україна.
Є думка фахівців, що для того щоб пластикове вікно прослужило Вам довго, краще всього замовляти вікна з німецького профілю. У цьому є частка правди, профілю інших країн поступаються німецьким не тільки в ціні, але і за технічними характеристиками.
Важливо також звернути увагу на армуючий профіль (сталевий елемент, який знаходиться в середині профілю), він додає жорсткості віконної конструкції. За ДСТУ армуючий профіль повинен бути не менше 1,5 мм, матеріал з оцинкованої сталі. Це впливає на динамічні навантаження, які переносить вікно і опірність корозії (армуючий профіль виготовлений з чорного металу буде надалі іржавіти, що призведе до червонуватих підтьоків на водовідвідних каналах металопластикового вікна).

2. Вибір склопакета вікна

Склопакет один з головних складових елементів вікна. Склопакет підбирають індивідуально для Вас, менеджер може дати детальну інформацію про те, де краще всього ставити склопакет з двох повітряних камер (3 скла), а де можна обмежитися і однієї повітряної камерою (2 скла). Краще всього якщо склопакет буде полірований (М скло), також є вибір енергозберігаючого склопакета (тверде напилення і м'яке). Слід звернути увагу на країну виробника склопакетів, краще імпортне, воно дорожче, але Ви будете впевнені в його якості.

3. Вибір фурнітури металопластикового вікна

Сучасне вікно повинне витримувати великі навантаження і при цьому бути надійним, мати захист від злому і, що не менш важливо бути зручним в обслуговуванні. Фурнітура - це складний механізм замикання, що включає в себе більше ста деталей. І застосування всіх цих деталей, як єдиного елемента конструкції вікна, підпорядковане єдиній меті - оптимально розподілити і компенсувати вплив на стулку вікна навантаження. У конструкціях фурнітури практично всіх виробників реалізований модульний принцип. До групи такого модуля зазвичай входять:
- основний механічний привід (основний запор);
- верхня і нижня петльові групи;
- група механізмів, які передають рух через кут (поворотно-відкидні частини).
Краще всього вибирати фурнітуру німецького виробництва, вона більш надійна в роботі.

4. Монтаж вікна

Заключний етап, на який слід звернути особливу увагу! Монтаж пластикових вікон досить трудомісткий і складний процес, який повністю визначає подальшу функціональність вікон. Некоректна установка спричинить за собою протікання вікон в дощовий період, погану ізоляцію і, як наслідок, швидку псування вікон. Основними етапами встановлення металопластикових вікон є:
- демонтаж старих вікон;
- підготовка світлового отвору для установки вікна;
- установка в світловий отвір рами вікна (на цьому етапі рама встановлюється без склопакета);
- за допомогою рівня проводиться вирівнювання рами;
- встановлюються монтажні стрічки, ПСУЛ, гідроізоляція та ін.;
- рама закріплюється спеціальними кріпильними елементами;
- установка склопакета і стулок;
- за допомогою монтажної піни проводиться герметизація відстані між рамою і стіною;
- після висихання піни проводиться її обробка (цим займаються майстри, які будуть робити відкоси);
- встановлюються комплектуючі (підвіконня, відлив, козирок);
- регулюється фурнітура і видаляється захисна плівка з профілю.

Слід уточнити, що входить в установку і чи не доведеться доплачувати за додаткові послуги (демонтаж старих вікон, підйом конструкцій на поверх, доставка). Монтаж вікон - це дуже відповідальний етап, який слід довірити тільки професіоналам!

 

 

 
окна

вікна

Головна Про фірму Профіль вікна Балкони Ворота Жалюзі Ролети Вікна знижки, акції Контакти

 

 
Еврокомфорт СК, ЧП в каталоге prookna.ua Рейтинг@Mail.ru ОКНА.ua - металлопластиковые каталог, окна, прайсы, объявления
     

Copyright © "ЄВРОКОМФОРТ СК" - Україна, м.Київ, вул. Гарматна, 6, офіс 14
тел.: (044) 332-92-16, (067) 504-81-05

"ЄВРОКОМФОРТ СК" (Київ) - фірма вікна, займається встановленням металопластикових вікон, дверей, склінням балконів, лоджій у Києві та Київській області. Ми підкажемо Вам, як вибрати вікна, порадимо, які вікна краще вибрати для Вас. Ми завжди раді нашим клієнтам і робимо все, щоб Ви залишилися задоволені якістю нашої роботи.