ВІКНА, ДВЕРІ, БАЛКОНИ,
ЛОДЖІЇ, ФАСАДИ

 

Вікна Veka (Века)

 
 

"ЄВРОКОМФОРТ СК" (Київ) пропонує Вам встановити металопластикові вікна Veka (Века), засклити балкон або лоджію вікнами з профілю Veka. Ви отримуєте:

- красиві металопластикові вікна Века з відмінною фурнітурою, і надійно встановлені професіоналами;
- 5-ти річну гарантію на вікна і монтаж;
- хороше співвідношення ціни і якості вікон Veka.

 

 
 

СКЛІННЯ У КИЄВІ ТА
КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 
 
 
     

"ЄВРОКОМФОРТ СК" (Київ) >>

вікна VEKA

 
Установка пластикових вікон Veka в Києві та Київській області.

 Профільні системи VEKA - це: - Спеціально розроблена конфігурація ущільнювача для надійної герметизації; - замкнуте армування гарантує ідеальну геометрію Вашого вікна; - виняткова товщина зовнішньої стінки 3 мм + -0,2 мм, що відповідає європейському стандарту RAL A.

Чому так важлива товщина зовнішньої стінки профілю: - вікна прослужать Вам ще довше. Міцність кутового з'єднання майже в два рази більше в порівнянні з тонкостінними профілями; - чим товще профіль, тим міцніше буде триматися петля в профілі; - вікно з такого профілю ні спека, ні холод не деформують; - Ви без побоювань можете поставити в профіль важкий склопакет.

Металопластикові вікна Veka

Компанія "VEKA AG" (Німеччина) була заснована в 1968 році. Сьогодні VEKA є одним зі світових лідерів з виробництва віконних і дверних ПВХ-профілів. Головне підприємство концерну знаходиться в місті Зенденхорст в Північній Рейн-Вестфалії. Дочірні підрозділи з виробництва профілів VEKA працюють у США, Росії, Китаї, Канаді, Великобританії, Польщі, Франції, Іспанії, Бельгії.

VEKA EUROLINE

   

У профільних системах VEKA EVROLINE втілено принцип розумної достатності, що робить її оптимальним рішенням для споживачів середнього достатку і з невисокими бюджетними можливостями, які, незважаючи на це, не хочуть економити на якості та піддавати своїх близьких ризикам.
Вікна на основі систем VEKA EVROLINE - це краще рішення для молодої сім'ї, яка хоче тепла і безпеки вже сьогодні.

Колір профілю: стандартний білий колір, і замовляючи систему VEKA EVROLINE Ви можете вибрати один з деревних відтінків або з великої розмаїтості кольорів.
Ширина профилю: 58 мм.
Колір ущільнення: сірий або чорний.

  вікна VEKA EUROLINE

Можливість установки склопакета: від одинарного скла і стандартного однокамерного склопакета в 24 мм до двокамерного склопакета з максимальною шириною в 32 мм.
Із профилю VEKA EVROLINE можна виготовити: стандартне вікно, міжкімнатні, вхідні і балконні двері.
Тепло-та шумоізоляційні характеристики: вибираючи вікна з систем VEKA EVROLINE у Вас буде можливість заощадити на енерго-і теплоресурсах. А шум і гамір з вулиці не будуть перевищувати 34 дБ, що відповідає стану звукового комфорту людини і не порушує тишу і спокій у Вашому будинку.

 

VEKA SOFTLINE

   

Замовляючи вікна на основі систем VEKA SOFTLINE немає ніякої необхідності обмежувати себе: будь-яка форма, будь-який дизайн можуть бути втілені для Вас.

Колір профілю: велика гама кольорових рішень, від стандартного білого до різних деревних відтінків.
Ширина профилю: 70 мм.
Колір ущільнення: сірий, чорний, коричневий.
Можливість установки склопакета: від одинарного скла і стандартного однокамерного склопакета в 24 мм до двокамерних склопакетів з максимальною шириною в 42 мм.
Із профилю VEKA SOFTLINE можна виготовити :
стандартні вікна, арочні вікна, балконні двері, фасади, розсувні вікна і двері, підйомно-розсувні, двері-гармошку та інші нестандартні та комбіновані рішення.
Тепло-та шумоізоляційні характеристики: вибираючи вікна з систем VEKA SOFTLINE у Вас буде можливість заощадити на енерго-і теплоресурсах. А шум і гамір з вулиці не будуть перевищувати 34 дБ, що відповідає стану звукового комфорту людини і не порушує тишу і спокій у Вашому будинку.

  вікна VEKA SOFTLINE
 

VEKA ALPHALINE

   
VEKA ALPHALINE - це найкраще, що існує сьогодні у віконних технологіях. Аудиторія цієї преміум-системи - це замовник орієнтований на ексклюзив, замовник, який у всьому хоче бачити і відчувати те, що називається luxury. Адже високий клас і статус можливі і здійснені не тільки в автомобілях, але і у всьому, що наповнить Ваш будинок теплом і затишком.

Колір профілю: велика гама кольорових рішень, від стандартного білого до різних деревних відтінків.
Ширина профилю: 90 мм.
Ущільнення: триконтурна система ущільнення для покращеної звукоізоляції, більшої герметичності і ефективнішої теплоізоляції. Кольори: чорний, сірий, коричневий.
Можливість установки склопакета: стандартного однокамерного склопакета в 24 мм до двокамерних склопакетів з максимальною шириною в 50 мм. Є можливість установки однокамерного склопакета.
Из профилю VEKA ALPHALINE можна виговити:

стандартні вікна, арочні вікна, балконні двері, фасади, розсувні вікна і двері, двері-гармошку та інші нестандартні та комбіновані рішення.
Тепло-та шумоізоляційні характеристики: вибираючи вікна з систем VEKA ALPHALINE у Вас буде можливість заощадити до 65% енерго-і теплоресурсах. А шум і гамір з вулиці не будуть перевищувати 34 дБ, що відповідає стану звукового комфорту людини і не порушує тишу і спокій у Вашому будинку.

  вікна VEKA ALPHALINE

 

 

 

 
окна

вікна

Головна Про фірму Профіль вікна Балкони Ворота Жалюзі Ролети Вікна знижки, акції Контакти

 

 
Еврокомфорт СК, ЧП в каталоге prookna.ua Рейтинг@Mail.ru ОКНА.ua - металлопластиковые каталог, окна, прайсы, объявления
     

Copyright © "ЄВРОКОМФОРТ СК" - Україна, м.Київ, вул. Гарматна, 6, офіс 14
тел.: (044) 332-92-16, (067) 504-81-05

"ЄВРОКОМФОРТ СК" (Київ) займається встановленням металопластикових вікон, дверей, склінням балконів, лоджій у Києві та Київській області. Віконні конструкції виготовлені з кращих профілів вікна, німецьких та українських. Вікна Veka, а також Kommerling, KBE, Rehau, Schuco, Salamander, WDS. Ми завжди раді нашим клієнтам і робимо все, щоб Ви залишилися задоволені якістю нашої роботи.