ВІКНА, ДВЕРІ, БАЛКОНИ,
ЛОДЖІЇ, ФАСАДИ

 

Відкоси на вікна

 
 

"ЄВРОКОМФОРТ СК" (Київ) пропонує Вам вибрати вікна з кращих, якісних профілів, вибрати металопластикові вікна кращі для Вас, зробити відкоси на вікна. Ви отримуєте:

- красиві металопластикові вікна з найякісніших профілів з відмінною фурнітурою, і надійно встановлені професіоналами;
- 5-ти річну гарантію на вікна і монтаж;
- хороше співвідношення ціни і якості вікон.

 

 
 

СКЛІННЯ У КИЄВІ ТА
КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 
 
 
     

"ЄВРОКОМФОРТ СК" (Київ) >>

відкоси на вікна  

Пластикові відкоси на вікна

Після установки вікон, для більш завершеного вигляду необхідно зробити відкоси.
Відкоси – це внутрішня частина віконного отвору. Раніше, відкоси зашпаровували штукатуркою. Останнім часом з появою високоякісних пластикових матеріалів, популярними стали пластикові відкоси.
Відкоси є заключним етапом у будівельній обробці.

Переваги пластикового відкосу на вікна

1. Термін служби 30-50 років умовної експлуатації.
2. Додатковий утеплювач (всередині поліуретан).
3. Паронепроникність відкосу (захист монтажного шва і піни з боку вулиці).
4. Привабливий зовнішній вигляд.
5. У разі необхідності можна легко помити.
 

Відкоси бажано робити після установки вікна не більше ніж через 2 тижні. Справа в тому, що монтажна піна починає з часом набирати вологу і при перепадах температури руйнується. Саме тому, щоб захистити від руйнування монтажну піну і застосовують відкоси.

Поширеним способом обробки відкосів є штукатурка і гіпсокартон. У першому випадку штукатурка може через деякий час розтріснутися, такий спосіб вимагає великих витрат часу і зусиль, що можливо в подальшому не буде виправдано.

Гіпсокартонні відкоси вельми популярні, але також слід пам'ятати, що цей матеріал не вологостійкий і тому підходить тільки для приміщень з невисоким рівнем вологості.

На даний час широко популярна обробка відкосів з пластику. Зокрема, актуальне використання утеплених сендвіч-панелей в оздобленні стін навколо вікна. У старих цегельних будинках, там де ширина стіни може перевищувати 500 мм і більше. У цьому випадку відкосна панель грає роль вирівнювача стіни, утеплення, декоративного оздоблення та завершення монтажу вікна. Поверхня відкосної панелі є водонепроникною поверхнею, досить стійкою до механічних пошкоджень. Також цей вид матеріалу досить швидко монтується, не вигоряє на сонці, не тріскається і має гарний зовнішній вигляд.

Пластикові відкоси в сучасному будівництві займають важливу роль. Відкоси навколо вікна - не просто декоративне завершення установки вікна, це утеплення і захист стін будинку від промерзання.

 

 

 
окна

вікна

Головна Про фірму Профіль вікна Балкони Ворота Жалюзі Ролети Вікна знижки, акції Контакти

 

 
Еврокомфорт СК, ЧП в каталоге prookna.ua Рейтинг@Mail.ru ОКНА.ua - металлопластиковые каталог, окна, прайсы, объявления
     

Copyright © "ЄВРОКОМФОРТ СК" - Україна, м.Київ, вул. Гарматна, 6, офіс 14
тел.: (044) 332-92-16, (067) 504-81-05

"ЄВРОКОМФОРТ СК" (Київ) - фірма вікна, займається встановленням металопластикових вікон, дверей, склінням балконів, лоджій у Києві та Київській області. Також ми робимо пластикові відкоси вікна. Ми завжди раді нашим клієнтам і робимо все, щоб Ви залишилися задоволені якістю нашої роботи.