ВІКНА, ДВЕРІ, БАЛКОНИ,
ЛОДЖІЇ, ФАСАДИ

 

Відкоси на вікна

 
 

"ЄВРОКОМФОРТ СК" (Київ) пропонує Вам вибрати вікна з кращих, якісних профілів, вибрати металопластикові вікна кращі для Вас, зробити відкоси на вікна. Ви отримуєте:

- красиві металопластикові вікна з найякісніших профілів з відмінною фурнітурою, і надійно встановлені професіоналами;
- 5-ти річну гарантію на вікна і монтаж;
- хороше співвідношення ціни і якості вікон.

 

 
 

СКЛІННЯ У КИЄВІ ТА
КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 
 
 
     

"ЄВРОКОМФОРТ СК" (Київ) >>

відкоси на вікна  

Пластикові відкоси на вікна

Після установки вікон, для більш завершеного вигляду необхідно зробити відкоси.
Відкоси – це внутрішня частина віконного отвору. Раніше, відкоси зашпаровували штукатуркою. Останнім часом з появою високоякісних пластикових матеріалів, популярними стали пластикові відкоси.
Відкоси є заключним етапом у будівельній обробці.

Переваги пластикового відкосу на вікна

1. Термін служби 30-50 років умовної експлуатації.
2. Додатковий утеплювач (всередині поліуретан).
3. Паронепроникність відкосу (захист монтажного шва і піни з боку вулиці).
4. Привабливий зовнішній вигляд.
5. У разі необхідності можна легко помити.
 

Відкоси на вікна Київ

 

Пластикові відкоси Київ

 

Відкоси ціна Київ

Відкоси бажано робити після установки вікна не більше ніж через 2 тижні. Справа в тому, що монтажна піна починає з часом набирати вологу і при перепадах температури руйнується. Саме тому, щоб захистити від руйнування монтажну піну і застосовують відкоси.

Поширеним способом обробки відкосів є штукатурка і гіпсокартон. У першому випадку штукатурка може через деякий час розтріснутися, такий спосіб вимагає великих витрат часу і зусиль, що можливо в подальшому не буде виправдано.

Гіпсокартонні відкоси вельми популярні, але також слід пам'ятати, що цей матеріал не вологостійкий і тому підходить тільки для приміщень з невисоким рівнем вологості.

На даний час широко популярна обробка відкосів з пластику. Зокрема, актуальне використання утеплених сендвіч-панелей в оздобленні стін навколо вікна. У старих цегельних будинках, там де ширина стіни може перевищувати 500 мм і більше. У цьому випадку відкосна панель грає роль вирівнювача стіни, утеплення, декоративного оздоблення та завершення монтажу вікна. Поверхня відкосної панелі є водонепроникною поверхнею, досить стійкою до механічних пошкоджень. Також цей вид матеріалу досить швидко монтується, не вигоряє на сонці, не тріскається і має гарний зовнішній вигляд.

Пластикові відкоси в сучасному будівництві займають важливу роль. Відкоси навколо вікна - не просто декоративне завершення установки вікна, це утеплення і захист стін будинку від промерзання.

Відкоси Київ

 

Віконні відкоси Київ

 

Відкоси для пластикових вікон Київ

 

 

 

 
окна

вікна

Головна Про фірму Профіль вікна Балкони Ворота Жалюзі Ролети Вікна знижки, акції Контакти

 

 
Еврокомфорт СК, ЧП в каталоге prookna.ua Рейтинг@Mail.ru ОКНА.ua - металлопластиковые каталог, окна, прайсы, объявления
     

Copyright © "ЄВРОКОМФОРТ СК" - Україна, м.Київ, вул. Гарматна, 6, офіс 14
тел.: (044) 332-92-16, (067) 504-81-05

"ЄВРОКОМФОРТ СК" (Київ) - фірма вікна, займається встановленням металопластикових вікон, дверей, склінням балконів, лоджій у Києві та Київській області. Також ми робимо пластикові відкоси вікна. Ми завжди раді нашим клієнтам і робимо все, щоб Ви залишилися задоволені якістю нашої роботи.