ВІКНА, ДВЕРІ, БАЛКОНИ,
ЛОДЖІЇ, ФАСАДИ

 

Нові вікна Київ

 
 

"ЄВРОКОМФОРТ СК" (Київ) пропонує Вам вибрати нові вікна з кращих, якісних профілів, вибрати нові вікна кращі для Вас. Ви отримуєте:

- красиві металопластикові нові вікна з найякісніших профілів з ​​відмінною фурнітурою, і надійно встановлені професіоналами;
- 5-ти річну гарантію на нові вікна та монтаж;
- хороше співвідношення ціни і якості вікон.

 

 
 

СКЛІННЯ У КИЄВІ ТА
КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 
 
 
     

"ЄВРОКОМФОРТ СК" (Київ) >>

нові вікна

Установка якісних нових вікон у Києві та Київській області.

Нові вікна

Коли в будинку починається ремонт постає питання про вікна, що з ними робити: зробити реставрацію старих дерев'яних вікон або ж замінити на нові металопластикові вікна? Давайте розберемо два варіанти:

1. Реставрація старих дерев'яних вікон - цей процес дуже трудомісткий і також досить витратний. Що в нього входить? По-перше, зачистка старої фарби, по-друге, покупка лаку або фарби, безпосередньо її нанесення на раму (швидше за все буде необхідно кілька шарів фарбування для більш стійкого ефекту), також реставрація підвіконня (також процедура) і по-третє закладення швів на зиму.

2. Заміна старих дерев'яних вікон на нові металопластикові - ця процедура менш трудомістка з Вашого боку, але звичайно також витратна, але якщо підрахувати суму витрачену спочатку на покупку нових вікон і порівняти в майбутньому витратну частину на постійну реставрацію старих вікон, то виходить що купуючи нове вікно ви в результаті заощаджуєте Ваші кошти.

Отже, розібравшись два варіанти, висновок напрошується сам - краще за все замінити старі вікна, тому що пластикові вікна практично не вимагають догляду, на відміну від старих дерев'яних рам, які вбирають вологу і, отже, вимагають постійного їх фарбування.

Вибираючи пластикове вікно, у Вас є ряд переваг у порівнянні з дерев'яними: пластикове вікно можна зробити будь-якої форми (кругле, квадратне, прямокутне), за рахунок більшої еластичності матеріалу пластику. Також вибір кольору вікна: за рахунок ламінації металопластикове вікно можна зробити практично в будь-якому кольорі (існує спеціальна розкладка вибору кольору по якому вам можна буде визначитися який саме колір Ви хочете), на відміну від дерева металопластикове вікно можна зробити з різними кольорами (з одного боку під ламінацію, з іншого боку біле, або ж з двох боків у різних кольорах) або в класичному варіанті білого кольору.

І наостанок, слід відзначити найголовніша перевага металопластикових вікон - це їх термін служби: металопластикове вікно ставитися на 40-50 років. У порівнянні з деревом пластик більш герметичний (що позбавить Вас від протягів), більш стійкий до погодних явищ (що також не маловажно, так як заощадить витрати на утеплення) і простота в обслуговуванні (мінімальний догляд за вікнами).

Бажаємо Вам зробити правильний вибір!

 

 

 

 

 
окна

вікна

Головна Про фірму Профіль вікна Балкони Ворота Жалюзі Ролети Вікна знижки, акції Контакти

 

 
Еврокомфорт СК, ЧП в каталоге prookna.ua Рейтинг@Mail.ru ОКНА.ua - металлопластиковые каталог, окна, прайсы, объявления
     

Copyright © "ЄВРОКОМФОРТ СК" - Україна, м.Київ, вул. Гарматна, 6, офіс 14
тел.: (044) 332-92-16, (067) 504-81-05

"ЄВРОКОМФОРТ СК" (Київ) займається установкою нових металопластикових вікон, дверей, склінням балконів, лоджій у Києві та Київській області. Ми допоможемо Вам правильно вибрати нові вікна, порадимо, які нові вікна краще вибрати для Вас. Ми завжди раді нашим клієнтам і робимо все, щоб Ви залишилися задоволені якістю нашої роботи.