ВІКНА, ДВЕРІ, БАЛКОНИ,
ЛОДЖІЇ, ФАСАДИ

 

Вікна недорого - недорогі, дешеві вікна

 
 

"ЄВРОКОМФОРТ СК" (Київ) пропонує Вам вибрати недорогі, дешеві вікна за разумною ціною з кращих, якісних профілів, вікна недорого, дешеві вікна. Ви отримуєте:

- красиві металопластикові недорогі, дешеві вікна з найякісніших профілів з ​​відмінною фурнітурою, і надійно встановлені професіоналами;
- 5-ти річну гарантію на дешеві вікна та монтаж;
- хороше співвідношення ціни і якості вікон недорого.

 

 
 

СКЛІННЯ В КИЄВІ ТА
КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 
 
 
     

"ЄВРОКОМФОРТ СК" (Київ) >>

Недорогі, дешеві вікна недорого

Установка недорогих і дешевих вікон, розумна ціна (купити недорого якісні вікна), в Києві і Київській області.

Вікна недорого - недорогі, дешеві вікна

У наш час економити доводиться на всьому. Візьмемо, наприклад, похід в магазин за продуктами: беремо найнеобхідніше, без надмірностей і, що найголовніше, щоб ціна була не завищена, в іншому випадку підемо в сусідній магазин, де і ціна нас влаштує, і якість продуктів буде хорошою. Це був приклад щоденної покупки. А що робити, якщо покупку Ви вирішили зробити глобальну, наприклад вікна в квартиру або собі на дачу? У цьому випадку підхід, зазвичай такий же, як і в прикладі з щоденної покупкою практично однаковий. Але єдина відмінність в тому, що продукти можна перевірити, грунтуючись на популярності перевіреної торгової марки і природно на вигляд визначити свіжість продуктів. На жаль, такий підхід у виборі вікон не підійде людині, яка не розбирається у вікнах, так як вона не володіє повною інформацією про принцип виготовлення вікон і якість збірки даної продукції.

Що можна порадити в даній ситуації? Не варто кидатися на пропозиції компанії (дешеві, недорогі вікна, вікна недорого), якщо Ви бачите, що ринкова ціна вікна занадто занижена. Якщо Ви все-таки зробите таку покупку, то в подальшому, через деякий час (рік або два, а то й раніше) неякісне і занадто дешеве вікно дасть про себе знати в будь-якому випадку! Це може проявитися в деформації самого вікна, поломки запірних механізмів, ручок, а також пожовтінням самого профілю і т.д. Найкраще трохи доплатити і купити дійсно якісне вікно, яке прослужить Вам не рік чи два, а тридцять-сорок років.

З якої причини вікно можуть продавати значно дешевше? Звичайно вікна, які виготовляють на заводі не можуть продавати занадто дешево, так як в нього витратна частина вкладається набагато більше ніж в виробництво вікон гаражної зборки. Що включає в себе витратна частина?

1). Це, перш за все сировина (на неї теж можна економити, наприклад, робити вікна з вторсировини) дуже вигідно для тих компаній, які не дбають про репутацію своєї фірми і про якість своєї продукції.

2). Фурнітура вікна (дуже важливо не економити на фурнітурі, так як це одне з головних складових елементів довговічності роботи Ваших вікон). Які деталі включає в себе фурнітура: це ручки, запірні механізми та інші пристрої, що забезпечують відкриття стулок пластикового вікна, їх фіксацію в якому-небудь положенні або замиканні.

3). Армування вікна: чим тонше товщина, тим дешевше, це тягне за собою серйозні проблеми в майбутньому, вікно може деформуватися під тяжкістю власної ваги, так як сам пластик (тим більше, якщо він тонкий) не зможе витримати такого навантаження. Армуючий профіль - це сталевий підсилювальний елемент, що знаходиться усередині ПВХ - профілю, він необхідний для додання жорсткості віконної конструкції.

4). Склопакет: варто звернути увагу на товщину самого скла (часто, щоб заощадити пропонують 3 мм, замість покладених 4 мм), а також сумарну товщину самого склопакета (для нормальної теплоізоляції і звукоізоляції, потрібно як мінімум 32 мм для 2-х камерного склопакета і 24 мм для 1-но камерного склопакета).

 

Вікна недорого
З усього вище перерахованого кожен висновок робить для себе сам: купити недорогі, дешеві пластикові вікна, заощадити один раз і в майбутньому переплатити двічі (витративши свій час і гроші на ремонт або взагалі заміну вікон), або спочатку обдумано зробити покупку, детально ознайомившись з виробником пропонованого Вам профілю.

 

 

 

 

 
окна

вікна

Головна Про фірму Профіль вікна Балкони Ворота Жалюзі Ролети Вікна знижки, акції Контакти

 

 
Еврокомфорт СК, ЧП в каталоге prookna.ua Рейтинг@Mail.ru ОКНА.ua - металлопластиковые каталог, окна, прайсы, объявления
     

Copyright © "ЄВРОКОМФОРТ СК" - Україна, м.Київ, вул. Гарматна, 6, офіс 14
тел.: (044) 332-92-16, (067) 504-81-05

"ЄВРОКОМФОРТ СК" (Київ) займається установкою недорогих, дешевих пластикових вікон, дверей, склінням балконів, лоджій у Києві та Київській області. Ми допоможемо Вам правильно вибрати недорогі і дешеві вікна, порадимо які дешеві, недорогі вікна краще вибрати для Вас. Ми завжди раді нашим клієнтам і робимо все, щоб Ви залишилися задоволені якістю нашої роботи.